• logo2

    ww1

My i nasze konie

Od początku lat 90-tych jeździectwo staje się sportem coraz bardziej popularnym. Coraz więcej osób chce spróbować swych sił w tym sporcie, coraz więcej uważa, że to najwspanialszy sposób spędzania wolnego czasu. W całej Polsce, a zwłaszcza wokół Warszawy powstają nowe kluby jeździeckie. Zawody gwiazd (artyści, dziennikarze, politycy) budzą coraz większe zainteresowanie mediów, co jest wspaniałą promocją dla tego sportu. Wiele osób jest gotowych wydać nawet kilkadziesiąt, a czasem… kilkaset tysięcy złotych na zakup konia, który w przyszłości ma szansę pokazać się na ogólnopolskich, czy międzynarodowych zawodach. Naszym zdaniem jest jednak luka, którą chcielibyśmy wypełnić tworząc niepowtarzalny, wyjątkowy Klub Jeździecki w Zarębach. Wierzymy, że stanie się on wzorem dla innych ośrodków w całej Polsce.
 
Uważamy, że stajnie w Polsce zaczną sie specjalizować w kierunku poszczególnych dyscyplin.  Daje to możliwość stworzenia takiej infrastruktury ośrodka, ktora będzie najlepiej spełniać oczekiwania klientów, zgromadzi ludzi zainteresowanych rozwojem w konkretnym kierunku.
 
Dlatego też nasz ośrodek jest przeznaczony wyłącznie do pracy ujeżdżeniowej i treningowi koni oraz jeźdźców w tej dysyplinie jeździectwa.
 
Właścicielami ośrodka są Dominika Kraśko-Białek – od 28 lat związana z końmi, instruktor oraz czynny zawodnik dyscypliny ujeżdżenia(zawodowo członek zarządów i rad nadzorczych firm w Polsce i za granicą) oraz Rafał Białek, właściciel firmy Water Complex, która na codzień zajmuje się odwodnieniami i nawodnieniami terenów, oczyszczalniami i wodociagami oraz wyspecjalizowała się w prodesjonalnym przygotowywaniu placów jeździeckich.  Firma Rafała dba o techniczne funkcjonowanie ośrodka na codzień i o całą jego infrastrukturę.
 
W klubie na codzień spotkać można zgraną grupę ludzi, których pasją jest ujeżdżenie.  Kibicujemy sobie na zawodach, pomagamy w codziennej pracy z końmi.  I wspólnie dbamy o najważniejsze - dobrą atmosferę.